Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Már véget ért bajnokságot topicjai
Twister
2024 licenszes
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.11.26. 20:17
Név: Twist
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Twister » 2016.01.26. 16:11

Mugen írta:Czimer Gabi legközelebb egy kicsit több intelligenciát kérnék. Szerinted miért fékeztem a célegyenesben? El nem vetted volna a gázt. :(
Őrület.
Egyértelműnek tűnt, hogy belülről kerülöd (és nem rám rántod). Legközelebb majd számolok vele..
Czimer Gábor
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2016.01.26. 18:44

emerico írta: oldják meg. ilyen laggokkal nem lehet versenyezni
Kékhalállal se lehet :roll:

A futamról:
Hosszú idő után végre egy normális verseny, ahol nem löktek ki, nem fagyott ki a játék, nem szakad meg az internet. A tempóm ugyan nem volt a legjobb, de bejött a gumira vigyázós csere nélküli taktika. Sajna a végén ketten is megelőztek, talán ha kicsit jobban nyomom a verseny elején, akkor meg lett volna a dobogó, de így is örülök ennek az 5. helynek.
Nagyon közel van egymáshoz tempóban a kiállás nélküli és a kerékcserés taktika, izgi lesz így a bajnokság! :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2016.01.26. 18:56

Twister írta:
Mugen írta:Czimer Gabi legközelebb egy kicsit több intelligenciát kérnék. Szerinted miért fékeztem a célegyenesben? El nem vetted volna a gázt. :(
Őrület.
Egyértelműnek tűnt, hogy belülről kerülöd (és nem rám rántod). Legközelebb majd számolok vele..
Ja ahha. :lol:
Még én sem láttam merre pörög az autó előttem, de te már tudtad nekem egyértelműen merről kellett volna kerülnöm. Ezt te sem gondolod komolyan.
"rád rántottam"
Nem számolni kell, hanem gondolkodni, és akkor mindketten folytathattuk volna a versenyt. Bele sem emeltél a gázba. Ott volt a baj.
The Power of Dreams
leomitsu
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2015.07.27. 21:19
Név: Fülöp Róbert
Kormány: T300 Alcantara + T3PA + TH8A
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: leomitsu » 2016.01.26. 21:44

"Kicsit" bosszantó volt, hogy egyenesben 20km/h-val lassabb voltam, mint mindenki más. Számíthat ennyit a setup, vagy én rontok el vmit? Vagy is-is :D
Pityesz
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.04.11. 10:35
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Pityesz » 2016.01.26. 21:55

leomitsu írta:"Kicsit" bosszantó volt, hogy egyenesben 20km/h-val lassabb voltam, mint mindenki más. Számíthat ennyit a setup, vagy én rontok el vmit? Vagy is-is :D
Számíthat.
Teszteld le mondjuk 1-15-ös szárnyállásokkal
Név: Antal István
Kormány: Logitech Driving Force Pro
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Baki » 2016.01.26. 22:07

Szinte csak azon múlik. Az egyes szárnyat nem ajánlom, mert nem fogsz fordulni, de legközelebb szólj, mert el is felejtettem, hogy velünk vagy aztán küldünk majd ha mást nem akkor egy alapot.
leomitsu
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2015.07.27. 21:19
Név: Fülöp Róbert
Kormány: T300 Alcantara + T3PA + TH8A
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: leomitsu » 2016.01.26. 23:40

Baki írta:Szinte csak azon múlik. Az egyes szárnyat nem ajánlom, mert nem fogsz fordulni, de legközelebb szólj, mert el is felejtettem, hogy velünk vagy aztán küldünk majd ha mást nem akkor egy alapot.
Ah, nem gondoltam volna, hogy egy ekkora tankot így visszafog. Kevés időm volt setupolni, plusz összeszokni az autóval, de ezzel is tanultam :D Az utolsó métereken emiatt azt hiszem pont te előztél meg :D
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Baki » 2016.01.27. 01:55

leomitsu írta:
Baki írta:Szinte csak azon múlik. Az egyes szárnyat nem ajánlom, mert nem fogsz fordulni, de legközelebb szólj, mert el is felejtettem, hogy velünk vagy aztán küldünk majd ha mást nem akkor egy alapot.
Ah, nem gondoltam volna, hogy egy ekkora tankot így visszafog. Kevés időm volt setupolni, plusz összeszokni az autóval, de ezzel is tanultam :D Az utolsó métereken emiatt azt hiszem pont te előztél meg :D
Nagyon is sokat tud számítani. Majd a következőn jobban összehozzuk. Igen én voltam az, de azt hittem elrontottad a kigyorsítást vagy ilyenek, hogy olyan gyorsan beértelek, viszont ezek szerint nem ott volt a hiba.
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: oldman » 2016.01.27. 13:31

nem volt idom gyakorolni ezert nem igazan volt eselyem, de ettol fuggetlenul meglepoen elveztem a dolgot. VEGRE egy mod ahol van ertelme gumit sporolni, es nem arrol szol a futam hogy 30 hotlap kort fusson az ember egymas utan.

Emericonak koszonom az idomeros setupot, bar amilyen "okos" voltam azzal indultam futamon is, szoval amikor szelarnyekba kerultem a rovid valto miatt az egyenes feletol 6-osba tiltason mentem :D:D..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Nissan Cup 2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Night » 2016.01.27. 17:20

Az első kanyarban sajnos megpöcköltem valakit, mert nagyon belassultak előttem. Alig értem hozzá, de pörgés lett belőle, sorry :(
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég