F1 1965 - Live! | Camaro Cup - LiveView | DTM 2013-2014 - Live! | Inactive server - LiveView

F1 1965 - Watkins Glen
Sunday, 13 April 2014 14:18    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Monza-i örült száguldás után Amerikába költözik a mezőny, Watkins Glen lesz a következő helyszíne az F1 1965 sorozatnak.

A bajnokság nagyon szoros, Tim Gábor nullázott, így felért rá Kiss Balázs és Hegyvári János, akik 16-16 pontra követik Timet. Az első hat helyezett bőven esélyes a bajnoki címre, így igen szoros és izgalmas utolsó két futamot várunk.

A Ferrari vezeti a gyártók versenyét a Brabham és a Reg Pernell előtt.

Az előző futam összefoglalóját Serbán Norbert készítette el:

Last Updated ( Sunday, 13 April 2014 15:05 )

DTM 2013-2014 - 8. verseny
Sunday, 06 April 2014 17:09    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Továbbra is Leitner Norbert fölényéről szól a DTM bajnokság, egyszerűen senki nem tudja megszorongatni. A Norisring-en az időmérést és a versenyt is magabiztosan nyerte.

Kihívójának Fulmer Csaba lépett elő, aki ha nem is szorosan, de követi Leitner-t. Kiss Balázs 82 pont hátránnyal a harmadik helyen áll.

A csapatok versenye szorosabb, Audi Sport Team Phoenix vezet a stern/AMG Mercedes (Mucke) és a Audi Sport Team Abt Sportsline előtt.

Hétfőn a Nurburgring rövid verzióján folytatódik a sorozat.

Kérjük azokat, akik távol maradnak a futamról, jelezzék a fórumban.

Íme Kiss Balázs összefoglalója az előző futamról:

F1 1965 - Monza
Sunday, 30 March 2014 16:15    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Ahhoz képest, hogy úgy harangoztuk be a Nordschleife futamot, hogy itt csoda lesz, ha valaki célba ér, a a mezőny jelentős része meglátta a kockás zászlót. Meglepetésként Pethe Szabolcs nyerte a futamot, Hegyvári János előtt, aki ezzel fellépett a bajnoki esélyesek közé.

Tim Gábor továbbra is vezet, Kiss Balázs nem tud közeledni hozzá.

A csapatok versenyében a Ferrari, a Brabham és a Reg Parnell csapatokat előzi meg.

Hétfőn ismét kultikus pálya következik, a helyszín Monza. A régi, sikánok nélküli, féktelen száguldás.

Last Updated ( Sunday, 30 March 2014 16:21 )

DTM 2013-2014 - 7. verseny
Sunday, 23 March 2014 18:48    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

A bajnokság élén növelte előnyét Leitner Norbert, aki megnyerte a Zandvoort-i versenyt, Kiss Balázs előtt.

Fulmer Csaba futama nem sikerült jól, és ugyan még tartja a bajnoki második helyezését, de Kiss Balázs közeledik hozzá.

A csapatbajnokságot az Audi Sport Team Phoenix vezeti a BMW Team MTEK és az Audi Sport Team Abt Sportsline előtt, de a küzdelmük nagyon szoros.

Hétfőn a bajnokság első utcai pályája következik, a helyszín Norisring. Ettől a futamtól már nem kell jelezni a részvételi szándékot, csak a távolmaradást.

F1 1965 - Nordschlife
Sunday, 16 March 2014 09:53    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Zöld pokol. 22 km tömény agyrém. Erre vállalkoznak azok, akik hétfőn belevágnak az év legnehezebb futamába, a Nordschleife-n megrendezésre kerülő F1 1965-ös futamon.

Az előző Zandvoort-i versenyt Pintér Roland meggyőző teljesítménnyel nyert, Sirán Milán előtt. Így közelebb került a bajnokságot vezető Tim Gáborhoz.

Tim előnye 53 pont, a második Kiss Balázs előtt, Mikle István 54 pontos hátrányban van. A csapatok között kiélezett küzdelem folyik, egyetlen ponttal vezet a Ferrari a Brabham előtt.

DTM 2013-2014 - 6. verseny
Saturday, 08 March 2014 19:51    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

A Hockenheim-i futam előtt úgy promotáltuk a futamot, hogy Kiss Balázs az egyetlen, aki utolérheti Leitner Norbert-et, és teljesen megfeledkeztük Fulmer Csabáról. Nos, Ő azonban nemcsak az időmérést, de a versenyt is megnyerte, míg a bajnoki éllovasok csak szenvedtek a futamon. Leitner továbbra is vezet, de Fulmer Csaba feljött a második helyre, 21 pontos lemaradással. Kiss a harmadik, hátránya 47 pont.

A csapatok versenyét a Audi Sport Team Phoenix vezeti, de nagyon szoros a dobogó, a BMW Team MTEK és a stern/AMG Mercedes (Mucke) is szorosan követi az éllovast.

Hétfőn folytatódik a bajnokság, mely futamra már lehet és kötelező is jelentkezni.

Last Updated ( Saturday, 08 March 2014 20:02 )

F1 1965 - Zandvoort
Sunday, 02 March 2014 13:13    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Fantasztikus küzdelmet hozott a Silverstone-i futam, melyet az utolsó centimétereken Tim Gábor nyert Cseh Tamás előtt 4 ezred (!) másodperccel. Azonban az időmérő edzésről büntetést hozott, így Cseh Tamás és Pintér Roland is elé került a dobogón.

A bajnokságban így is tovább növelte előnyét, Tim már 47 pont előnnyel vezet Kiss Balázs előtt, akire egyre jobban közelít Mikle István, sőt Cseh Tamás is előre lépett a győzelmével.

A csapatok között a Ferrari átvette a vezetést, és a Brabham előtt vezeti a tabellát 11 pontos előnnyel.

Last Updated ( Sunday, 02 March 2014 14:48 )

DTM 2013-2014 - 5. verseny
Saturday, 22 February 2014 13:43    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Úgy tűnik, aki a DTM 2013-2014-es sorozatban bajnok szeretne lenni, Leitner Norbertet kell legyőznie. Ez úgy tűnik eddig csak Kiss Balázsnak elérhető, hisz Ők ketten nyerték az eddigi négy futamot.

Leitner előnye viszont már jelentős, 48 ponttal van lemaradva tőle Kiss Balázs. Fulmer Csaba a nyakukban lohol, folyamatos dobogós helyeinek köszönhetően még lőtávolon belül.

Természetesen a bajnokság feléhez közeledve még bármi lehet! Hétfőn a Hockenheim újkori verziója várja a mezőnyt.

Íme Kiss Balázs összefoglalója és az AARTV közvetítésének ismétlése az előző futamról:

Last Updated ( Saturday, 22 February 2014 21:07 )

F1 1965 - Silverstone
Sunday, 16 February 2014 10:20    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Újra ismertebb pályára érkezik az F1 1965-ös sorozatunk, a következő verseny helyszíne Silverstone. Igaz, a pálya nyomvonala jelentősen más volt, akkor mint mostanság, de azért sok kanyar ismerős lesz.

Az előző verseny, a Charade-i szerpentinen sok izgalmat hozott, kivéve Sirán Milánnak, aki meggyőző vezetéssel könnyen nyerte a futamot.

Tim Gábor továbbra is vezeti a bajnokságot, de Kiss Balázs alig 15 pontra követi Őt, és még Mikle István is közel áll hozzájuk.

A csapatbajnokságot a Brabham vezeti a Ferrari és a Reg Parnell előtt.

DTM 2013-2014 - 4. verseny
Sunday, 09 February 2014 19:35    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

29 versenyző várta a rajtot a 3. versenyen, a Red Bull Ring volt a helyszíne a DTM 2013-2014-es bajnokság előző fordulójának.

Leitner Norbert szinte tökéletes napot tudott maga mögött, és az időmérő után, a versenyt is megnyerte, és 5 pontra közelítette meg a bajnokságot vezető Kiss Balázst.

Fulmer Csaba hátránya már 38 pont, de ez még könnyen ledolgozható.

A csapatbajnokság szintén szoros továbbra is, a Audi Sport Team Phoenix vezet a BMW Team MTEK, és a Audi Sport Team Abt Sportsline előtt.

Hétfőn folytatódik a bajnokság, mely futamra már lehet és kötelező is jelentkezni. A helyszín Brands Hatch Indy, mely rendkívül rövid, őrült körözésre számíthatunk.

Íme az AARTV összefoglalója és Kiss Balázs videója:

F1 1965 - Clermont Ferrand
Saturday, 01 February 2014 19:35    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Az F1 1965 Bajnokságunk majd minden versenye előtt elmondjuk, hogy most aztán különleges pálya jön. Ám most ez a helyzet, valóban. Clermont Ferrand egy szerpentin útból kialakított 8km-es pálya, sok kanyarral, és sok szintkülönbséggel.

Eddig is nehéz volt a bajnokság, de büszkén mondhatjuk, hogy a rajtrácson mindig 25-28 autó állt, így a futamok rendkívül élvezetesek, és reméljük ez a tendencia folytatódik. Egyúttal felkérünk mindenkit, jól gyakorolja be a pályát, mert igen nehéz.

Három verseny után Tim Gábor kisebb előnyre tett szert, 19 pontos hátrányban követi Őt, Kiss Balázs. A harmadik helyen álló Mikle István hátránya 38 pont.

A csapatok versenyét a Scuderia Ferrari vezeti, a Brabham és a Reg Parnell előtt.

Fontos! A rajtrács mellett közvetlen a boxutca van. A rajtnál figyeljen mindenki, hogy véletlenül se menjen a boxba, mert kizárással jár.

DTM 2013-2014 - 3. verseny
Saturday, 25 January 2014 21:31    | Written by Emerico    PDF Print E-mail

Ismét nagy mezőny mellett indult el a DTM bajnokság soron következő futama, melynek a helyszíne az Eurospeedway volt. Ezen a versenyen már jobban tudott a nagy mezőny együtt mozogni, jóval kevesebb volt a baleset, és nagyszerű futamot láthatott az AARTV közvetítésén, aki figyelte a futamot.

A versenyt Kiss Balázs nyerte, Sirán Milán és Fulmer Csaba előtt. A bajnokságot így két győzelemmel vezeti Kiss Balázs, a második Leitner Nobert, a harmadik Fulmer Csaba.

Hétfőn a Red Bull Ring-en folytatódik a bajnokság, mely futamra már lehet és kötelező is jelentkezni.

Last Updated ( Sunday, 26 January 2014 18:41 )